8382 CHARGER
Sold: SEK 250
Sold den 2 december 2019 -
2785 MEAT DISH
Kina, Qianlong, 1700-tal, längd: 41 cm, små nagg,
Sold: SEK 2000
Sold den 26 oktober 2015 -
7072 MEAT DISH
Kina, blå/vitt, 1700-/1800-tal, längd: 33, små nagg,
Sold: SEK 2200
Sold den 1 december 2014
2547 DISH
3 pcs, silver, small,
Sold: SEK 850
Sold den 24 maj 2010 -
7027 Fat
3 st, Små, 1800-tal, ca, längd: 16
Sold: SEK 750
Sold den 30 mars 2009 -
7450 Skålfat
Sold: SEK 300
Sold den 15 september 2008
7030 Uppläggningsfat
Sold: SEK 1700
Sold den 31 mars 2008 -
2008 Fat
Sold: SEK 500
Sold den 29 januari 2007 -
7005 Fat
Sold: SEK 400
Sold den 25 september 2006